Muži A doma bodovali naplno

Na 4. kolo Divize přicestoval do Písku soupeř z Jindřichova Hradce. Vždy se jedná o velmi nepříjemného a houževnatého soupeře, proti kterému se píseckým nehraje příliš dobře a ani tento zápas nebyl jiný. Písečtí v 1. třetině dokázali držet míček na svých holích a dostali se do vedení 2:0. 3 vteřiny před sirénou ukončující 1. třetinu však nechytatelným backhandem snížil soupeř na 2:1. Ve 2. třetině byl nebezpečnějším týmem hostující Jindřichův Hradec a písečtí měli problémy se vůbec dostat do zakončení. Díky disciplinované obraně však po 2. třetině byl stav stále 2:1 pro domácí. Celá 3. třetina se nesla v naprosto odlišném duchu než předchozí dvě třetiny. Oba týmy přidaly na obrátkách a hrálo se nahoru dolu, přičemž góly začaly padat do obou dvou branek. Poslední slovo však udali písečtí. Vedení 5:4 pro písecké získal úvodní střelec utkání Michael Cigánek a finální tečku za utkáním přidal Daniel Špírek, který zvýšil vedení na konečných 6:4 pro Písek. Písečtí po postupu do Divize dokázali zvítězit ve všech čtyřech utkáních a drží se na čele soutěže.