A tým prodloužil černou sérii

V neděli 3.11. se písecký A tým vydal do Strakonic, kde je čekalo jihočeské derby proti domácím FbC Strakonice, kteří drželi 1. místo v tabulce. Od začátku to jiskřilo na obou stranách a celé utkání se odvíjelo v bojovném duchu, který byl doplněn o pěkné florbalové momenty. Od začátku zápasu měly domácí Strakonice o něco více ze hry, ale nedokázali se dostat do vyššího vedení než na rozdíl dvou gólů. Ve druhé polovině 2. třetiny se písečtí probrali a dokázali 2x srovnat skóre na průběžných 5:5. 3. třetina byla naprosto otevřená, ale lépe do ní vstoupili domácí a po dvou slepených gólech se dostali do vedení 7:5, na které v zápětí odpověděl kapitán Cendelín a snížil na 7:6. Bohužel další změna skóre se již nekonala, a to přes slibně zahranou hru 6 na 5 z pohledu Písku. Pro písecké to znamená tři porážky za sebou, přičemž všechny byly o jedinou branku. Hned příští sobotu 9.11. se A tým představí na domácí palubovce od 18:00 proti Domažlicím.