Shrnutí víkendu 13.-14.11

V sobotu 13.11. odehrály obě družstva mladších žáků již 3. kolo své ligy. Černí vyrazili do Hluboké n/V, kde je čekala obhajoba 1. koše a bílí si to tentokrát rozdali ve 2. výkonnostním koši. Hráči z černého týmu nejdříve vyzvali Strakonice a poté Hradec. Oba zápasy dokázali vyhrát bez inkasovaného gólu a čekal je tradičně nejtěžší soupeř z Č. Budějovic, proti kterému doposavad neprohráli. V první polovině dokázali budějovičtí štíři vstřelit 3 góly za záda našemu gólmanovi a touha po vítězství by se u nich dala krájet. Naopak naši hráči se ocitli po dlouhé době ve vypjaté situaci, kdy museli dotahovat výsledek na svoji stranu. Ve velkém tlaku, kteří naši hráči druhou polovinu předváděli jsme nedokázali výsledek urvat a museli se tak srovnat s první prohrou této sezóny. Do posledního zápasu jsme vstoupili s lehce svázanýma rukama, ale i přesto jsme již nenechali soupeře doputovat balónek za naše záda a utkání vyhráli.

Bílý tým, který vyrazil ve složené nesehrané sestavě mladších žáků, žákyň a elévů trenéry mile překvapil. V prvním zápase si poradili se štírským béčkem, poté prohráli proti Táboru 4:7 a později dokázali otočit výsledek 4 minuty před koncem zápasu proti Milevsku. Těmito výsledky si druhý tým žáků vydobyl postup do prvního výkonnostního koše!

V neděli odehrály svá utkání i naše starší žákyně, které suverénně ovládly oba zápasy, a to proti Týnu n/V 6:0 a Štírům z ČB 7:0. Parádní výkon!

V tentýž den měli svou ligu odehrát i junioři, kteří měli doma vyzvat Tábor a Milevsko. Avšak díky marodce druhý z jmenovaného týmu nepřijel a juniorka tak odehrála zápas pouze proti Táboru. V tomto zápasu jsme po celou dobu, až na pár výpadků v našem brankovišti, drželi otěže zápasu my a zápas vyhráli v poměru 17:6.

Poslední tým, který se o víkendu rval o vítězství bylo klasicky naše áčko, které tentokrát vyrazilo do Rokycan. Tak, jako u většiny týmů i nás postihla marodka či karanténní omezení a my tak zápas odehráli v lehce oslabené sestavě. Tento fakt nás ale nerozhodil a my si došli pro další výhru a získali tak cenné body do tabulky.