Další úspěch pro písecký klub. Starší žákyně jsou mistryněmi Jihočeského kraje!

Tak jako junioři, tak i starší žákyně tento víkend odehrály poslední ligový turnaj této sezóny. Holky zde narazily na tým z Meťáku a celku z Milevska.

V prvním zápase s Meťákem byla znát na týmu nervozita. Ba i ne, když holkám zde stačilo vyhrát a nemusely se rvát o titul v posledním zápase sezóny s Milevskem. Svým výkonem si ale dokráčely pro vítězství a mohly se tak radovat z vysněného titulu. Do druhého utkání vstoupily hráčky s větším klidem, ale milevský tým nám nic nedaroval zadarmo. Nakonec si žákyně pro vítězství dokráčely a pro ně to tak byla sladká tečka za celou sezónou.

Komentář trenéra Martina Hrubce: Poslední dva zápasy jsme zvládli. Holky to odbojovaly od začátku do konce a i když to nebyly gólové hody, tak jsme si zasloužili vyhrát. Holky celou sezónu na sobě pracovaly a titul je taková odměna za ten pokrok co udělaly. Pochvala putuje pro všechny, co se na tom podíleli, jak hráčky, trenéry, tak i rodiče, kteří holky celou sezónu podporovali. Teď se můžeme těšit na letní turnaje, kde chceme bojovat o co nejlepší výsledky.