Nábory

[tm_pb_section admin_label=“section“ transparent_background=“on“ allow_player_pause=“off“ inner_shadow=“off“ parallax=“off“ parallax_method=“off“ custom_padding=“20px||60px|“ make_fullwidth=“off“ use_custom_width=“off“ width_unit=“on“ make_equal=“off“ use_custom_gutter=“off“][tm_pb_row admin_label=“row“][tm_pb_column type=“4_4″][tm_pb_text admin_label=“Text“ text_orientation=“left“ use_border_color=“off“ border_color=“#ffffff“ border_style=“solid“]

POJĎ HRÁT FLORBAL

Chtěl by ses stát florbalistou a zkusit si florbalový trénink a vše co je s ním spojené? Kontaktuj nás a domluvíme se na Tvé florbalové budoucnosti v Písku.
Nábory nových členů probíhají celoročně! Nabíráme kluky a holky ročníku narození 2016 a starší!

Jak nás kontaktovat?
Můžeš nás kontaktovat různými způsoby. Kontaktováním šéftrenéra či hlavního trenéra příslušné kategorie. Seznam kategorií a kontakty na hlavní trenéry naleznete ZDE. Pokud už tréninky v klubu navštěvuje Tvůj kamarád či kamarádka, tak s ním můžeš přijít na trénink a domluvit se s trenéry přímo na místě. Rozpis tréninků jednotlivých kategorií naleznete ZDE.

Kontakt na šéftrenéra klubu:
Michal Hanzlík
Email: michalhanzi@seznam.cz
Telefon: 734 538 643

Přijďte a zkuste si s námi tří týdenní zkušební dobu pro nováčky bez jakýkoliv závazků. Poté se společně domluvíme na Tvém dalším pokračování u nás v klubu.

V případě, že jste se s hlavním trenérem domluvili po zkušební době na Tvém dalším pokračování, tak se můžete řídit pokyny, které jsou určeny pro nové členy. Veškeré informace naleznete ZDE!

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]