NÁBOR HRÁČŮ

POJĎ HRÁT FLORBAL

Chtěl by ses stát florbalistou? Zkusit si florbalový trénink a vše co je s ním spojené? Kontaktuj nás a domluvíme se na Tvé florbalové budoucnosti v Písku.
Nábory nových členů probíhají celoročně! Nabíráme kluky a holky ročníku narození 2017 a starší!

Jak nás kontaktovat?
Můžeš nás kontaktovat různými způsoby. Kontaktováním šéftrenéra či hlavního trenéra příslušné kategorie. Seznam kategorií a kontakty na hlavní trenéry naleznete ZDE. Pokud už tréninky v klubu navštěvuje Tvůj kamarád či kamarádka, tak s ním můžeš přijít na trénink a domluvit se s trenéry přímo na místě. Rozpis tréninků jednotlivých kategorií naleznete ZDE.

Kontakt na šéftrenéra klubu:
Michal Hanzlík
Email: michalhanzi@seznam.cz
Telefon: 734 538 643

Přijďte a zkuste si s námi tří týdenní zkušební dobu pro nováčky bez jakýkoliv závazků. Poté se společně domluvíme na Tvém dalším pokračování u nás v klubu.

V případě, že jste se s hlavním trenérem domluvili po zkušební době na Tvém dalším pokračování, tak se můžete řídit pokyny, které jsou určeny pro nové členy.

 

POKYNY A INFORMACE PRO NOVÉHO ČLENA

 

PŘIHLÁŠKA DO KLUBU
O přihlášku zažádejte prostřednictvím emailu hlavního trenéra Vaší kategorie, který Vám přihlášku zašle. Po jejím vyplnění jí naskenovanou zašlete zpět na email sekretar@fbcpisek.cz.

ČLENSKÁ SEKCE
Pro registraci zašlete email na registrace@fbcpisek.cz. Do předmětu emailu uveďte ČLENSKÁ SEKCE a do zprávy napište „Jméno a Příjmení“, dále emailovou adresu, na který bude účet registrovaný a poznámku, zda bude mít ke členské sekci přístup hráč nebo rodič. Následně Vám bude vygenerován odkaz, který Vám bude zaslán na Vámi zadaný email, kde si budete moct změnit heslo a následně se přihlásit do členské sekce. V členské sekci poté probíhá veškerá komunikace mezi trenéry a klubem. Přihlášení do členské sekce naleznete ZDE.
S případnými problémy ohledně členské sekce se obraťte na Matyáše Reichla (matyas.reichl@icloud.com).

XPS
Pro registraci zašlete email na registrace@fbcpisek.cz. Do předmětu emailu uveďte XPS a do zprávy napište jméno, příjmení, kategorii hráče a email, na který se bude vytvářet registrace. Doporučujeme hráče registrovat na jejich osobní email. Sportovní program využíváme pro lepší komunikaci a organizaci mezi hráči a trenéry. Trenéři si zde mohou evidovat důležité aspekty sezóny a hráčům jsou zde rozesílány např. individuální tréninkové plány. Registrace se provádí od kategorie přípravka. Odkaz na webové rozhraní je ZDE. Odkaz na stahování aplikace přímo do počítače či telefonu naleznete ZDE.

PLATBA ČLENSKÉHO PŘÍSPĚVKU
Všechny informace k platbě členského příspěvku naleznete ZDE.
V případě, že jste do klubu přišli až v průběhu hlavní sezóny, tak Vás o přesné výši platby členského příspěvku informuje váš hlavní trenér. Hlavní sezóna začíná v září.

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA
Každý člen klubu by měl disponovat sportovní zdravotní prohlídkou. Všechny informace ohledně zdravotních prohlídek naleznete ZDE.

ZÁPASOVÝ KOMPLET – Dres a kraťasy
Všichni hráči od kategorie elévové (2011 a starší) disponují vlastním zápasovým kompletem. Pro objednání kontaktujte na adrese objednavky@fbcpisek.cz a do předmětu uveďte DRES.
Objednávka zápasového kompletu je podmínka k nastupování do soutěží.
Za dres se hradí částka 200 Kč. Zbytek doplácí klub. Podmínkou pro objednávku a obdržení dresu je platba minimálně poloviny členského příspěvku.
Informace k platbě zápasového kompletu Vám zašle Matyáš Reichl po Vaší objednávce.

FAT PIPE
Náš klub spolupracuje s florbalovou značkou Fat Pipe. Téměř na veškeré florbalové vybavení máme celoročně k dispozici slevu 30 % a na vybraných akcích i více.
První florbalové vybavení doporučujeme zakoupit právě přes naši spolupracující značku Fat Pipe.
Všechny další pokyny k objednávkám naleznete ZDE.

MERCHANDISING
Náš klub disponuje i svými vlastními produkty s vlastním designem. Jednotlivé položky naleznete ZDE.
V případě, že máte zájem o nákup jednotlivých položek, tak nás kontaktujte na email
objednavky@fbcpisek.cz. Do předmětu uveďte MERCH.