NÁBOR HRÁČŮ

POJĎ HRÁT FLORBAL

Chtěl by ses stát florbalistou? Zkusit si florbalový trénink a vše co je s ním spojené? Kontaktuj nás a domluvíme se na Tvé florbalové budoucnosti v Písku.

Nábory nových členů probíhají celoročně! Nabíráme kluky a holky ročníku narození 2018 a starší!

Jak nás kontaktovat?

Můžeš nás kontaktovat různými způsoby. Kontaktováním šéftrenéra či hlavního trenéra příslušné kategorie. Seznam kategorií a kontakty na hlavní trenéry naleznete ZDE. Pokud už tréninky v klubu navštěvuje Tvůj kamarád či kamarádka, tak s ním můžeš přijít na trénink a domluvit se s trenéry přímo na místě. Rozpis tréninků jednotlivých kategorií naleznete ZDE.

Kontakt na šéftrenéra klubu:

Michal Hanzlík

Email: michalhanzi@seznam.cz

Telefon: 734 538 643

Přijďte a zkuste si s námi tří týdenní zkušební dobu pro nováčky bez jakýkoliv závazků. Poté se společně domluvíme na Tvém dalším pokračování u nás v klubu.

Jakmile absolvujete svůj první trénink, zažádejte svého hlavního trenéra kategorie o přihlášku do klubu. Po jejím vyplnění jí naskenovanou zašlete zpět s předmětem „Přihlášení do klubu“ na email michalhanzi@seznam.cz a matyas.reichl@icloud.com. Ve chvíli kdy přihlášku odešlete, tak Vám co nejdříve na email vygenerujeme pozvánku , přes kterou se budete moct registrovat do členské sekce. S přihláškou rozhodně neotálejte a co nejdříve nám ji pošlete, aby Vám neutekli důležité informace.

V případě, že jste se s hlavním trenérem domluvili po zkušební době na Tvém dalším pokračování, tak se můžete řídit pokyny, které jsou určeny pro nové členy.

 

POKYNY A INFORMACE PRO NOVÉHO ČLENA

 

PLATBA ČLENSKÉHO PŘÍSPĚVKU

 

Všechny informace k platbě členského příspěvku naleznete ZDE.

V případě, že jste do klubu přišli až v průběhu hlavní sezóny, tak Vás o přesné výši platby členského příspěvku informuje váš hlavní trenér. Hlavní sezóna začíná v září. Pokyny k platbě obdrží každý do členské sekce.

ZÁPASOVÝ KOMPLET – Dres a kraťasy

 

Všichni hráči od kategorie elévové (2012 a starší) disponují vlastním zápasovým kompletem. Pro objednání kontaktujte na adrese objednavky@fbcpisek.cz a do předmětu uveďte DRES.

Objednávka zápasového kompletu je podmínka k nastupování do soutěží.

Za dres se hradí částka 200 Kč. Zbytek doplácí klub. Podmínkou pro objednávku a obdržení dresu je platba minimálně poloviny členského příspěvku.

Informace k platbě zápasového kompletu Vám zašle do členské sekce Matyáš Reichl po Vaší objednávce.

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA

 

Každý člen klubu by měl disponovat sportovní zdravotní prohlídkou. Všechny informace ohledně zdravotních prohlídek naleznete ZDE.

XPS

 

Pro registraci zašlete email na registrace@fbcpisek.cz. Do předmětu emailu uveďte XPS a do zprávy napište jméno, příjmení, kategorii hráče a email, na který se bude vytvářet registrace. Doporučujeme hráče registrovat na jejich osobní email. Sportovní program využíváme pro lepší komunikaci a organizaci mezi hráči a trenéry. Trenéři si zde mohou evidovat důležité aspekty sezóny a hráčům jsou zde rozesílány např. individuální tréninkové plány. Registrace se provádí od kategorie přípravka. Odkaz na webové rozhraní je ZDE. Odkaz na stahování aplikace přímo do počítače či telefonu naleznete ZDE.

FAT PIPE

 

Náš klub spolupracuje s florbalovou značkou Fat Pipe. Téměř na veškeré florbalové vybavení máme celoročně k dispozici slevu 30 % a na vybraných akcích i více.

První florbalové vybavení doporučujeme zakoupit právě přes naši spolupracující značku Fat Pipe. V členské sekci naleznete slevový kód, který můžete uplatnit při nákupu na stránkách www.fatpipe.cz. Florbalové vybavení lze také objednat přes nás. Stačí nám na email objednavky@fbcpisek.cz poslat odkaz na vybrané vybavení a poté se domluvíme na dalším postupu.

MERCHANDISING

 

Náš klub disponuje i svými vlastními produkty s vlastním designem. Jednotlivé položky naleznete ZDE.

V případě, že máte zájem o nákup jednotlivých položek, tak stačí využít formulář na konci stránky ZDE.