2. Den z PragueGames 2018

Máme tu další report z dalšího dne PG. Tento den byl pro kluky úspěšný. Pojďme se podívat krok za krokem, co se dnes událo.

Den jsme zahájili brzy ráno bufetovou snídaní a následoval relax a příprava na zápasy o cenné body. Plni očekávání jsme vyrazili směrem k hale Hamr Braník.

Po vydatném obědě v místní restauraci nás čekal první zápas ve 13:00 proti týmu FBC Spartak Kaplice. Po rozpačitém začátku jsme převzali otěže zápasu a koukatelným florbalem porazili soupeře 5:2.

Před zápasová příprava

O dvě hodiny později jsme nastoupili na neznámého soupeře SK Dvojka Praha. Po dlouhé přetahované, kdy za stavu 5:4 kluci 3 rychlými góly otočili nepříznivý vývoj utkání, jsme skončili s výsledkem 8:5 první zápasový den.

S koncem zápasu jsme opustili halu Hamr a vydali se směrem k ubytování, kde jsme si dali večeři v podobě těstovin s kuřecím masem.

Následně si kluci vybrali za mimoturnajovou aktivitu návštěvu laserové arény. Při této aktivitě se projevila únava hráčů a trenéři (plní sil) ovládli první příčky. Pobaveni jsme vyrazili domů a stihli dokoukat zbytek semifinále mistrovství světa ve fotbale.

Opět se těšíme zítra u dalšího reportu z dne.

Vaši redaktoři Peggy a Mates!