MUŽI POSTUPUJÍ DO 3. KOLA POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY

V neděli 2.9. odehráli Muži – A 2. kolo Poháru České pojišťovny proti FA České Budějovice. Písečtí museli na utkání vycestovat do sportovní haly v Českých Budějovicích. Písek byl papírovým favoritem, ale bylo jasné, že to nebude vůbec lehké utkání, a to se potvrdilo. Budějovice hráli od začátku velmi aktivním stylem a neustále vytvářeli tlak na píseckou rozehrávku. V první třetině byl Písek i přesto lepším týmem, ale nedokázal se výrazněji střelecky prosadit a stav po první třetině byl 2:1 pro Písek. Od druhé třetiny se hra začala přelévat z jedné strany na druhou a hrálo se ve vysokém tempu, ale stále měli více ze hry písečtí a už se začali i více střelecky prosazovat a pomalu odskakovat soupeři. Závěrečné skóre se zastavilo na výsledku 9:5 pro Písek. Ve 3. kole Poháru vyzvou písečtí Divizní Benešov, a to na domácí půdě.