MLADŠÍ ŽÁKYNĚ PODALY KVALITNÍ VÝKONY NA DOMÁCÍ PALUBOVCE

V neděli 19.1. ihned po skončení turnaje přípravek přišel na řadu turnaj mladších žákyň, který probíhal také na ZŠ E. Beneše. Naše hráčky znovu změřily síly s holkami z Milevska a Štírkám z Českých Budějovic. Tak jako vždy se turnaj hrál systémem každý s každým dvoukolově. První zápas s Milevskem byl tradičně velmi vyrovnaný a šance si vytvářely obě strany, ale brankářky se v zápase činily. Nakonec se podařilo Milevským vstřelit o jednu branku více a zvítězily v poměru 3:2. Druhý zápas odehrály naše holky proti Štírkám, se kterými letos nemají úplně dobrou bilanci. V prvním poločase tomu nebylo jinak a naše holky prohrávaly 4:1, ale v druhé půli se rozehrály a Štírky mačkaly po celou dobu. Bohužel se jim i přes velký tlak povedlo vstřelit už jen jednu branku a Štírky se tak radovaly z vítězství 4:2. Dalším zápasem byla odveta proti Milevsku. Opět se jednalo o velmi vyrovnané utkání, kde se střídaly šance na obou stranách a po velmi dramatickém závěru utkání se nakonec obě družstva rozešla smírně po remíze 4:4. Holky na tomto turnaji ještě nevyhrály a v posledním utkání chtěly, tak o to víc porazit holky z Českých Budějovic. Nutno podotknout, že naše holky měly v zápase navrch, a to především v pohybu na hřišti, ale i přesto se Štírky nedaly zadarmo. Nakonec to však přeci jen holky zvládly a radovaly se z vítězství 5:4.