Starší žáci jsou kousíček od vítězství v základní části ligy.

Starší žáci vyrazili o víkendu do Českých Budějovic na svůj předposlední turnaj této sezóny. Tak jako skoro celou sezónu bojovali kluci a co nejlepší výkon v prvním výkonnostním koši a to se jim až na jednu remízu povedlo. Tým složený ze starších a mladších žáků opět ukázal svojí sílu a až na jednu remízu urval turnaj na svojí stranu.  Aktuálně se v tabulce nachází na 1. místě s 51 body v zápětí za ním jsou Štíři zelení s 46 body. 12. 3. odehrají starší žáci poslední turnaj, kde se rozhodne o vítězi základní části.

Komentář trenéra Matyáše Reichla: V prvním zápase s Milevskem jsme soupeře hned od začátku tlačili a dokázali si vytvořit pěkný náskok. Bohužel jsme v druhé třetině nechali soupeře lehce čuchnout k možné výhře a ten začal po nás více šlapat. Nakonec jsme utkání v klidu dohráli a kluci se tak mohli radovali z výhry 6:4. Do druhého utkání jsme vstoupili z mé strany velmi zodpovědně, avšak hned v první minutě si náš golman nešťastnou náhodou srazil míček do své branky. Až ve dvacáté minutě se nám podařilo srovnat utkání, ba dokonce jsme hned na to vstřelili další gól a ujmuli se vedení. To nám ale dlouho nevydrželo a soupeř tvrdě potrestal naší chybu v obraně. Zápas nakonec skončil pěknou remízou. V posledním zápase jsem rád, že jsme udrželi čisté konto a kluci se snažili držet pokynů, které jsme si před utkáním sdělili.

• vs FBC DOŠWICH Milevsko 6:4 (4:1, 2:3)
  • vs FBC ŠTÍŘI ČB zelení 2:2 (0:1, 2:1)
  • vs FBC ŠTÍŘI ČB modří 11:0 (4:0, 7:0)