Tři body zůstaly v Náchodě

Písecký výběr odehrál již čtvrté kolo národní ligy. Utkal se se vzdáleným soupeřem Florbal Primátor Náchod, na kterého ovšem písečtí nestačili a podlehli mu 9:5. Začátek zápasu byl ostrý hned od první vteřiny, hra soupeřů byla rychlá a nebezpečná. I přesto se našemu Atýmu povedlo udeřit jako první. Radost Písku překazila velmi rychlá odpověď soupeřů. Při konci první třetiny Písek prohrával již 6:1. V druhé třetině soupeř lehce polevil z tempa a začala se hrát vyrovnanější partie. V třetí třetině naši hráči jednoznačně prokázali, že umí zabrat, a vstřelili tři branky. Bohužel po obdrženém gólu při hře v šesti byl stav zápasu nad naše síly a se sirénou se tři body rozplynuly před očima. Dalším vyzyvatelem píseckého celku je brněnský tým TROOPERS. Bude to náročný soupeř, protože ještě minulou sezónu hráli první ligu, a tak vaši podporu opravdu potřebujeme. Určitě přijďte!

Video zhodnocení trenéra Michala Hanzlíka bezprostředně po zápase.

Autor: Štěpán Slunečko Foto: Florbal Náchod