Střelecká impotence pokračuje.

V sobotu 4. 11. se na domácí půdě odehrálo 9. kolo Národní ligy. Domácí přivítali pražské Kobylisy, které se v tabulce nacházejí na sedmé příčce. Začátek první třetiny začali domácí velice aktivně a tým hostů drželi pod tlakem. V druhé polovině první třetiny se prosadili hosté ze dvou rychlých protiútoků a první třetina skončila pro hosty 0:2. V druhé třetině domácí lehce zaspali a tempo hry ustálo. Prosadit se dokázal pouze Michal Měřička z přesilové hry, nicméně soupeř odskočil z dalšího rychlého protiútoku opět na rozdíl dvou branek. Třetí třetina už jenom prokázala, že domácí se nadále trápí v koncovce. Jasný důkazem byl počet střel, kterých padlo 39. V dalším utkání budeme doma hostit okresního soupeře FBC DOŠWICH MILEVSKO. Utkání proběhne 12. 11. od 18:00 v obloukové hale. V derby vás budeme potřebovat!