Muži vstoupili do nového roku úspěšně!

Florbalové utkání mezi domácím Pískem a hostujícím Blanskem nabídlo divákům dynamické a vyrovnané střetnutí. V první minutě zápasu se domácí ujali vedení a zůstalo jim až do konce první třetiny, ta skočila 3:2. Druhá část zápasu nabídla pouze jeden gól z každé strany a stav byl v těsném rozmezí 4:3 ve prospěch Písku. Třetí třetina byla zcela ovládnuta Pískem v poměru 3:0 a za konečného stavu 7:3 si domácí připsali velmi cenné tři body do tabulky. Děkujeme fanouškům, že nás přišli podpořit a vytvořit zápasovou atmosféru, kterou máme rádi. Na další utkání vyjede mužský A tým do Plzně, kde se v 13. 1. v 18:30 utká s jedním z favoritů soutěže FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.

Komentář trenéra Michala Hanzlíka: Měli jsme povedený vstup do utkání a dokázali jsme se již po několikáte dostat do vedení. Bohužel herním výpadkem na přelomu první a druhé třetiny se soupeř dotáhl a začínali se od znovu. Tentokrát jsme však tuto situaci zvládli skvělě a dokázali výrazněji odskočit, aby závěrečný výsledek vyzněl pro nás. Nutno ale říct, že Blansko na konci zápasu hodně kousalo. Pro nás velmi důležité 3 body. Zároveň poklona fanouškům Blanska, že i na tak vzdálené venkovní utkání jedou skvěle podpořit svůj tým. Určitě ale velké díky i našim fanouškům. Díky za férové utkání a přejeme šťastnou cestu domu.“