Králův Dvůr poražen.

V neděli 21. 1. se v Písku, v obloukové hale odehrálo jíž 18. kolo Národní ligy. Domácí Písek sváděl souboj s jedenáctým týmem z tabulky T.B.C. Králův Dvůr a rozhodně se bylo na co koukat. První třetina byla vlažnějšího rázu a oba týmy se nemohly prosadit. Odšpuntoval to až Ondřej Štěpán, který fantastickým průnikem přes celé hřiště změnil stav skóre na 1:0. Hned v zápětí se povedlo domácím navýšit na 2:0. Králův Dvůr do konce třetiny pouze snížil skóre na 2:1. Ve druhé třetině se oba týmy prosazovali více a na konci třetiny svítilo na světelné tabuli skóre 5:3. Na začátku třetí třetiny, se týmu hostů povedlo opět jen přiblížit ke skóre domácích a hrálo se ve velmi napjaté situaci. Ten komu se napětí povedlo uvolnit byl Ondřej Štěpán, hattrikem zvýšil skóre na 6:4. Posledním hřebíček zatloukl Vojtěch Šanda a svým hattrikem ukončil i třetí tretinu za stavu 8:4. Na další utkání vyjedou naši borci 28. 1. do Kobylis, kde se utkají s domácím týmem SH TJ Kobylisy v 17:00. Rádi vás zde uvidíme!