Benešov poslán do Divize. Čeká nás druhá série proti poraženému Gorily x Wizards.

V neděli 24.3. se v písecké obloukové hale odehrálo 5. a finální kolo série play-down mezi našim A týmem a Benešovem. Po celou dobu zápasu hnala velká podpora píseckých fanoušků naše borce kupředu. Všichni totiž doufali v proměnění matchballu, který si kluci přivezli minulý týden z Bystřice. První třetina skončila lépe pro Písek, i přes rychlý gól soupeře se kluci ničeho nezalekli a postupně otočili skóre na 3:1. Začátek druhé třetiny zase lehce utekl našim a inkasovali první. Naštěstí se z toho nic neurodilo, naopak se povedlo přidat další gól, 4:2. Poslední třetina se nesla ve jménu Michala Měřičky, který vstřelil dohromady čtyři góly a bylo hotovo. Písek doma zdolal Benešov 6:3 a na zápasy 4:1 a tuto sérii vítězí. Nyní nás bude čekat ještě neznámý soupeř z Divize, jediné co víme je, že to budou Gorily Plzeň, nebo Wizards Praha.

Komentář trenéra Michala Hanzlíka: „Další těžké utkání proti houževnatému soupeři. Benešov celou sérii dobře bránil a bylo složité se dostávat do nebezpečných situací. Udrželi jsme nervy, byly trpěliví a to nám nakonec vyhrálo celou sérii. První série je za námi. Nyní odpočineme a připravíme se na dalšího soupeře. Díky všem fanouškům za podporu a věřím, že v baráži nás budou podporovat i nadále.“