Muži padli v prodloužení. V sobotu je čeká reparát.

V sobotu 13. 4. se v Plzni odehrál třetí zápas baráže o Národní ligu. Domácí Gorily věděly, ze je to jedna z posledních šanci ještě bojovat o záchranu. První třetina byla velmi opatrná z obou stran. Týmy nechtěly udělat chybu a nezahodit své šance hned na začátku. První třetina skončila 1:1. Druhá část zápasu byla jíž gólově aktivnější. Celkově padlo pět gólů. Tři pro Gorily a dva pro naše borce. Bohužel pro nás se nedařilo proměňovat šance, které jsme v minulém týdnu hravě proměňovaly. Na konci třetí třetiny se povedlo zápas srovnat při přesilové hře. Nastalo prodloužení. V této části hry se především čeká na sebe menší zaváhání. To bohužel přišlo na naši straně a soupeři se radovali z prvního bodu. Další utkání se odehraje opět v Plzni v sobotu 20. 4. od 19:00. Budeme vás opět potřebovat, pojďme to společně ukončit!

Všechny obdržené lístky od soupeře jsou již vyprodané. V případě uvolnění lístků Vás budeme informovat.

Komentář trenéra Michala Hanzlíka: Věděli jsme, že nás dnes nečeká nic lehkého a to se potvrdilo. Dnes jsme celý zápas museli dotahovat a to se nám dařilo, ale v prodloužení už to nejde. Dnes jsme oproti předchozím utkání neproměnili některé situace a naopak udělal nějaké individuální chybičky do obrany. Kluci šlapali, ale bohužel nám to dnes nestačilo. Klíčově bylo málo neproměněných přesilových her ve třetí třetině. Tam jsme měli utkání zvrátit. Díky našim fanouškům za podporu. Byli jste skvělí a věřím, že nás podpoříte i za týden.