Gorily srovnávají stav série. V sobotu se rozhodne!

V sobotu 20. 4. se v Plzni odehrálo již 4. kolo baráže o Národní ligu mezi domácími Gorilami a našim Atýmem. První třetinu si nikdo nebral servítek a týmy po sobě šli jako splašeni. Oba celky se dokázaly prosadit hned čtyřikrát. Druhou třetinu zvládly bohužel lépe soupeři a povedlo se jim odskočit na rozdíl jednoho gólů. V této části hry nastal velmi nepříjemný okamžik, kdy se jeden ze soupeřů ošklivě zranil a utkání se muselo na chvíli přerušit. První polovina třetí třetiny se povedla opět více soupeřům a dokázali odskočit na rozdíl tři branek. Písečtí chytli dech a začali postupně srovnávat. Přiblížit se kluci dokázali na rozdíl jednoho gólů. Bohužel, čas je neúprosný a Gorily tak braly druhý bod série. Rozhodující zápas se odehraje tady v Písku v sobotu 27. 4. od 18:00. Nyní vás potřebujeme více, než kdy jindy. Pojďme společně táhnout za jeden provaz, společně jít za vítězstvím! Těšíme se na vás!

Komentář trenéra Michala Hanzlíka: „Hlavní problém dnešního utkání je, že dáme 8 gólů a stejně prohrajeme. Gorilám to tam dnes padalo a my jsme jim to ulehčili zbytečnými ztrátami. Chtěli jsme zlepšit útočnou fázi, a to se nám povedlo, ale bohužel nám dnes selhala obrana. Během utkání si nemůžeme dovolit 2x srovnat skóre a hned v dalším střídání inkasovat. To nás sráželo. Série zatím vyhrávají domácí týmy a doma věřím, že jsme silní. Aspoň si letos zahrajeme maximum utkání, co šlo 🙂 V sérii jsme měli jasný cíl…mít tři vítězství dřív než soupeř, a to se nemění. Díky našim fanouškům za podporu a těšíme se na atmosféru v Písku. Na závěr přeji zraněným hráčům z Goril brzké zotavení.“