ELÉVOVÉ ODEHRÁLI PŘÁTELSKÝ TURNAJ V BERNARTICÍCH

Písečtí elévové odehráli přátelský turnaj v Bernarticích, který pořádalo FBC Došwich Milevsko. Na turnaji se potkaly 2 týmy Písku a 2 týmy Milevska. Turnaj se odehrál formátem každý s každým a atraktivní byl především formát 4 + 1, se kterým se v ligových turnajích týmy nesetkají, ale je to důležitá průprava před formátem 5 + 1.

Tým Žraloků se snažil využívat především většího prostoru na hřišti a přehrát soupeře větším množstvím přihrávek. Po většinu zápasů se to píseckým dařilo a byly k vidění nádherné akce. Bohužel se však Žraloci dopouštěli i stále opakujících se chyb a góly tak padaly i do naší branky. Celkově si Žraloci připsali jednu výhru, porážku i remízu.

Tým Myšáků opět sbíral především další florbalové zkušenosti. Tým, který je poskládán především z nováčků letošní sezóny se snažil dorovnat zkušenějším soupeřům, ale na zisk bodů to nestačilo. Nejtěsnější výsledek uhráli hned v prvním utkání, kdy proti jednomu z týmů Milevska prohráli nejtěsnějším možným výsledkem v poměru 1:0.

Pro oba týmy je podstatné, že měli možnost dalšího turnaje a zisku dalších florbalových zkušeností. FBC Došwich Milevsko děkujeme za pozvání a budeme se těšit na další turnaje.