Víkend 20.-21.11 byl pro naši mládež volnější.

V sobotu se utkali opět doma muži, kteří tentokrát v lize narazili na béčko Štírů. Á tým oslabený o některé hráče opět ukázal stabilní výkon a předvedl pro své diváky další atraktivní zápas plný branek. Utkání nakonec skončilo 10:3 v prospěch píseckých a hráče z Budějovic jsme obrali o cenné 3 body. V tentýž den odehráli domácí turnaj v Milevsku i dorostenci, kteří zde vyzvali dva pražské celky. Do prvního zápasu jsme vstoupili velmi dobře, kdy jsme nenechali soupeře dostat se k vyložené šanci a vytvořili si do druhé třetiny pěkný náskok 3:0. Druhá třetina se rozehrála ve velmi vysokém tempu a během chvilky soupeř snížil naše vedení. Hráče to ale nezlomilo a během chvíle své skóre opět navýšili. Hned na to přišlo 5. minutové vyloučení na straně soupeře a pro nás to byla skvělá možnost, jak si nahnat skóre a ztenčit šanci hostů na vítězství. Pět minut uběhlo jako voda a žádný profit jsme z toho nezískali. Do třetí třetiny jsme vstoupili za stavu 4:3 a moc dobře si uvědomovali, že v posledních 15 minutách budeme muset ze sebe vymačkat maximum. Začátek třetiny opět nabídl diváků přesilovou hru Písku 5 na 4, kterou tentokrát efektivně využil soupeř, který dokázal vstřelit v oslabení hned dvě branky za sebou. Nakonec jsme přesilovou hru využili a srovnali tak skóre alespoň na 5:5. Pět minut před konce se dostal na balónek kapitán Ondřej Walter a svou střelou poslal Písek do vedení. Minutu na to se prosadil i Jakub Hladík a nás to ještě více nakoplo. Soupeř zkoušel jít do hry v šesti, ale tu nedokázali proměnit a my se mohli radovat z výhry 8:5. Druhý zápas toho dne nabídl všem v hale úplně jiný scénář. Hned od začátku jsme byli na balónku skoro ve všech případech později a utkání jasně kontroloval soupeř. Museli jsme se spořádat s vysokou prohrou proti Tatranu Střešovice 0:15. V neděli vyrazila do boje naše přípravka, která odehrála opět krásnou porci zápasů. Dva týmy vyrazily do Budějovic a nejmladší tým vyrazil do Strakonic. Jsme moc rádi za velkou účast ve všech týmech a doufáme, že to i tak zůstane. Svoji pochvalu posílá hráčům trenérka Broňa, která dle jejich slov měla nejmenší děti široko daleko, ale největší bojovníky.