Áčko potěšilo fanoušky gólovou nadílkou!

V sobotu 8.1. jsme přivítali v písecké obloukovce florbalovou akademii ČB a bylo se na co dívat. První třetina začala lehce vlažněji, ale ke konci se již vak s náboji roztrhl a áčko začalo proměňovat svoje šance. Ve druhé třetině jsme mohli vidět od soupeře lehce tvrdší hru u mantinelu a třetího rozhodčího v podobě VARu na lavičce soupeře, který vznášel jednu námitku za druhou. Do třetí třetiny jsme vstoupili s větším klidem a chtíčem odehrát utkání bez zranění což se nakonec povedlo až na zranění z první třetiny, kdy Michal Měřička nemohl odehrát kvůli problému s chodidlem zbytek utkání. Utkání nakonec skončilo v poměru 13:2 pro nás! (4:0; 5:2 ; 4:0)

Komentář trenéra Michala Hanzlíka: Z naší strany vlažnější začátek po delší pauze a po zranění se nám lehce rozhodila sestava a trvalo nám, než jsme se dostali do větší pohody. Po dobrém závěru první třetiny jsme odskočili a pevně převzali otěže utkání. Těším se na utkání za týden proti Strakonicím a následně Plzni, kde soupeři chtějí hrát florbal a tuší co znamená hrát agresivně, ale čistě. Kluci z FA nás dnes chtěli pouze „udolat“.