Ženy z SKP berou 3 body!

Ženský tým odehrál další porci zápasů a docela se jim dařilo! V první zápase prospali první trětinu a těsně prohráli s domácím soupeřem FA ČB 3:4. Ve druhém s přehledem porazily Tábor 8:3. Holky, tak po výhrách v Písku navazují na předešlí výkon a rvou se každým zápasem o cenné body. Jen tak dál.

Komentář k turnaji nám poskytl hlavní trenér Martin Hrubec: V zápase proti FA nám utekla první třetina, v poslední třetině jsme již nedokázali srovnat i přes závěrečný tlak. V druhem zápase jsme proti Táborů dominovali již od začátku utkání a po rychlých brankách jsme si utkání pohlídali. Holky se zápas od zápasu zvedají a samy ví, že hrát se dá s každým soupeřem, stačí si jen věřit a odmakat každé utkání od začátku do konce. Jsem šťastný, že holky mají stále zájem makat na sobě a bojovat o lepší a lepší výsledky.