Junioři rozsekali na domácím turnaji Meťák 11:2!

Junioři o víkendu odehráli další kolo 2. ligy juniorů. Tentokrát se turnaj pořádal na domácí palubovce a diváci se měli na co dívat. První zápas odehráli junioři proti Štírským hráčům z Budějovic. Zde je trápilo zakončení a přichystali si pro diváky lehce dramatický zápas, který nakonec skončil pro nás vítězně v poměru 4:2. Ve druhém zápase se již ale naše čepele zklidnili a zápas proti Meťáku přinesl pěknou podívanou. Až do 30. minuty jsme soupeři nedovolili vstřelit gól. Nakonec se soupeři podařilo dostavit balónek za záda našemu brankáři. To nás ale nezastavilo a v gólové nadílce jsme pokračovali až do stavu 11:2!

Komentář přítomného trenéra Ondřeje Štěpána: V prvním zápase klukům chybělo štěstí v zakončení a díky nebezpečným protiútokům soupeře byl výsledek dvě třetiny skoro vyrovnaný. Závěr jsme si však pohlídali a dovedli zápas do vítězného konce. Druhé utkání, ke kterému jsme přistoupili zodpovědně, jsme si vybrali všechnu smůlu z ranního zápasu a sázeli soupeři gól za gólem. Tímto děkuji oboum soupeřům za férové utkání a klukům za 6 bodů!