Dorostenci vyrazili do Třeště. Dosáhli zde pouze na remízu.

Dorostenci vyrazili do Třeště (nedaleko Jihlavy) odehrát 2. kolo 1. ligy dorostenců. Z důvodu covidu se zde odehrál pouze jeden zápas a to proti Wizzardům z Prahy. Kluci do zápasu vstoupili lehce špatnou nohou a museli tak celé utkání dotahovat výsledek zápasu. Nakonec ale do toho dali všechno a třetí třetinu se jim podařilo výsledek dorovnat. Bohužel i přes konečný tlak na soupeře se nepodařilo výsledek otočit na svoji stranu. Zápas skončil remízou 4:4.

Komentář kapitána Štěpána Slunečka: Ze začátku jsme měli vlažnější vstup do utkání a pouštěli jsme soupeře zbytečně do šancí, které dokázali dobře trestat. V druhé třetině jsme se drželi více na balonku a kontrolovali hru, ale měli jsme problém se prosadit. V koncové třetině jsme nastartovali motor a soupeře nepustili k ničemu. Bohužel se nám už nepodařilo zápas otočit a dovést k vítězství. Každopádně děkujeme soupeři za férového utkání a těšíme se do prvního koše.