Start do sezóny nevyšel chlapům podle představ.

V sobotu dne 9. 9. 2023 se v písecké obloukové hale odehrálo první kolo národní ligy, kde se utkal písecký A-tým s Panters Praha. Začátek zapasu byl plný očekávání jak z písecké strany v roli nováčka, tak i ze strany hostů coby ostřílených borců. V druhé třetině se projevily zkušenosti hostů, kterých hráči s přehledem využili, a s koncem druhé třetiny svítilo na tabuli skóre 1:5 pro hosty. V poslední třetině se písečtí osmělili a prokázali, že dokáží své soupeře potrápit. Bohužel zápas nedošel ke šťastnému závěru a domácí podlehli pražskému celku 2:8. Chtěli bychom poděkovat především našim fanouškům, kteří si našli cestu do písecké haly. Náš A-tým čeká další zápas již 16. 9. od 19:00 v Pelhřimově, a to proti Spartaku Pelhřimov. Budeme rádi za každou podporu.

Komentář trenéra Michala Hanzlíka: Nepříjemný začátek sezóny. Každopádně především nám chyběl pohyb bez míčku a větší důraz na hřišti. Nezvládli jsme druhou třetinu, ale naopak třetí třetinu jsme zvládli solidně, ale efektivita špatná. Musíme ze sebe shodit zbytečnou nervozitu, abychom mohli hrát na 100% našich možností. Díky soupeři za utkání a divákům za podporu.

Autor: Štěpán Slunečko