A tým nestačil na favority z Plzně.

Písecký A tým se utkal v neděli 22. 10. na domácí půdě s jedním z favoritů soutěže s FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň. Po celý zápas byla v písecké hale velmi pěkná atmosféra, a to díky fanouškům i maskotovi českého florbalu – Floriánovi. Slavia začala utkání střelením rychlého gólu v úvodu. Písečtí se snažili, co to šlo, ale do konce třetiny se jim dorovnat nepovedlo. V druhé třetině Plzeň využila roli favorita a odskočila domácím na 0:4. I přes velké úsilí a velké šance se domácím nepodařilo snížit skóre. Třetí třetinu začali opět lépe hosté a hned v první minutě vsítili již pátý gól. Další dva góly poslali hosté do prázdné brány, když se domáci snažili vstřelit aspoň jeden gól při hře v šesti. Plzeň dominovala po celý zápas, a tak si domů odvezla tři body. Dalším soupeřem je T.B.C. Králův Dvůr. Zápas se odehraje 29.10. ve Dvoře Královém.