Rozhovor s Michalem Hanzlíkem

Dne 20.1.2021 proběhlo na sociálních sítích online rozhovor s aktuálním šéftrenérem Michalem Hanzlíkem. Pokud jste online vysílání nestihli a chtěli byste ho vidět, tak níže ho můžete zhlédnout!

Informace k tréninkům!

Z důvodu vládních opatření jsme opět nuceni přejít z přímých tréninků na individuální přípravu doma
Hráči již mohou nalézt v XPS aktuální tréninkových plán na tento týden.
Více informací obdrželi rodiče skrz členskou sekci!

NOVÝ ROK 2021

Za celý klub děkujeme všem fanouškům a hráčům píseckého florbalu za projevenou důvěru a přejeme jen to nejlepší v novém roce 202. Všichni pevně věříme, že se v tomto roce podíváme na palubovky sportovních hal!!

Ještě jednou velké díky Vám všem!!

Vánoční soutěž

14.12. byla na naší facebookové stránce vyhlášená soutěž o poukaz na florbalové vybavení od firmy FATPIPE. Fanoušci a hráči se mohli zúčastnit tak, že nám poslali fotku s klubovým předmětem na jejich vybraném zajímavém místě. Následně měla výherce vybrat 8 členná porota, která ale svými body postavila na první místo foto mladšího žáka Štěpána Prčíka a jeho kamaráda Jana Šálka. O následném vítězi proto hlasovali fanoušci na facebooku a nejvíce hlasů obdržel Štěpán Prčík, který vyhrál poukaz v hodnotě 500,-. Hned za ním se tedy umístil Jan Šálek a se svým čtyřnohým přítelem obdržel 3. místo elév Matyáš Sobíšek!

Všem výhercům gratulujeme a těm, kteří se soutěže zúčastnili děkujeme! Bylo opravdu těžké vybrat nejlepší fotku! 🙂

Virtuální Otavské derby – VÝSLEDEK

V pátek 11.12. ve 12:00 začalo hlasování ve virtuálním Otavském derby, kde proti sobě nastoupili fanoušci z Písku proti fanouškům Strakonic. Boj probíhal skrz hlasy až do nedělní 19. hodin, které posílali přes internet! Celkem se započítalo 602 hlasů z toho 336 (56%) patřilo Písku. Z vítězství jsme se mohli nakonec radovat my!!

Všem fanouškům, kteří hlasovali moc děkujeme a doufáme, že podpora bude i nadále až se vrátíme zpátky do hal!!

#letsnami #pojdhratflorbal

VIRTUÁLNÍ OTAVSKÉ DERBY!

Bohužel se plánované derby proti Strakonicím neodehraje, ale aspoň otestujeme, jak dokážou bojovat fanoušci proti sobě ve virtuální derby!! Bojovat budeme prostřednictvím hlasů.
V pátek od 12:00 začne hlasování na této adrese https://bit.ly/HLASUJPROPISEKZDE a bude probíhat až do neděle, kdy se v 19:00 ukončí hlasování!!
Pojďte ukázat sílu píseckých fanoušků! Sdílejte tento odkaz https://bit.ly/HLASUJPROPISEKZDE všude, kde to jen půjde a pojďme společně ovládnout toto virtuální derby!
Hlasovat můžete z každého ZAŘÍZENÍ pouze jednou!!

Florbalová mikulášská nadílka!!

Písečtí trenéři spolu s dalšími lidmi zorganizovali pro nejmenší hráče a hráčky mikulášskou nadílku! Okolo 80 nahlášených dětí prošlo v sobotu 5. prosince cestu píseckými lesy, kde plnili nejrůznější úkoly. V cestě je doprovázelo nespočet malých čertíků, kteří byli tvořeni staršími spoluhráči a na konci je čekal samotný Mikuláš s andělem a hlavním čertem. Každý, kdo přišel k Mikuláši dostal pochvalu a byl upozorněn na to co by měl v dalším roce zlepšit! Všichni poté obdrželi pekelný dopis a balíček, ve kterém měli něco na zub a samozřejmě nechyběla i brambora! Z pohledu organizátorů se akce velmi povedla a velmi je těšila účast hráčů.

Více fotek naleznete na našem flickru zde -> https://bit.ly/3lLpRcL

 

 

Vyhlášení švihadlové výzvy!!

O dnech 27.11. – 29.11. obdrželi hráči prostřednictvím členské sekce a sociálních sítí další klubovou výzvu, tentokrát nekroutili boky, ale využili švihadlo, které z klasických tréninků znají velmi dobře. Podle videa, které vám přikládáme níže, měli splnit styly od 1-10, které nahráli na svá mobilní zařízení a videa posílali svým trenérům.

Vítězi soutěže se stali: Štěpán Prčík (elév), Jáchym Řezáč (mladší žák), Štěpán Jakub (dorostenec)

Speciální poklona patří dorostenci Štěpánovi Jakubovi, který dokázal splnit všech 20 stylů!

Finální sestřih naleznete na našich sociálních sítích!!

 

Ženy + Juniorky předaly poděkování do nemocnice Písek

Písecké florbalistky z kategorie žen a juniorek se rozhodly, že z vybraných pokut, které nastřádaly za minulou sezónu, nakoupí pro píseckou nemocnici, jako poděkování za jejich práci v boji proti koronaviru, krabice dobrot v podobě ovoce, zeleniny, kávy a džusů. Z úsměvů zaměstnanců nemocnice bylo vidět, že z daru mají velkou radost! Předání proběhlo v úterý 10.11.2020 a podílel se na něm hlavní trenér žen Martin Hrubec se svými dalšími pěti svěřenkyněmi.

Komentář trenéra Martina Hrubce:
Chtěli jsme s holkama využít vybrané pokuty z minulé sezóny co nejlépe a rozhodli jsme se společně pro toto. Je to poděkování celé písecké nemocnici za práci co odvádějí. Víme, že v této době to mají náročné a tohle je jen to nejmenší co jsme mohli udělat.